Individuální trénink

 

„Nemáte představu co obnáší běžecký trénink, jaké tréninkové prvky zařazují nejlepší běžci na lyžích a kde je vlastně ten „fígl“ našeho sportu? Využíjte individuální trénink..“

 

Individuální trénink, kondiční trénink

Nabízíme Vám možnost spolupracovat se zkušenými, řekl bych že leckdy i nejzkušenějšími sportovci a trenéry v jednom. Všichni prožili roky tvrdých tréninků, propotili nejedno triko a proběhli desítkami cílových čar na skvělých pozicích ve startovním poli. Není pro ně problém jít s vámi na kolečkové lyže, v zimě na lyže, běhat, na kolo, do posilovny nebo si zacvičit ven. Všichni dokáží prozradit něco o specifickém tréninku běžce na lyžích, o taktice v závodu, všeobecné sportovní přípravě, ale třeba i možnostech kde trénovat. Můžeme vás připravit na maraton, Vasův běh, naučit systematickému tréninku nebo "jen" dobré technice na lyžích či správnému posilování ve fitness centru. Nechceme si nechat své zkušenosti pro sebe, chceme je předávat dál. Trenéry máme téměř po celé republice, jsme tedy dobře připraveni na jakoukoliv výzvu od vás. Protože je tato služba hodně specifická, je nutné nás kontaktovat a domluvit si vše dle svých požadavků předem. Pokud chcete ladit formu, pilovat techniku a nebo se nechat jen hýčkat instruktorem v místě a čase který vy chcete, je tato nabídka právě pro Vás.
 

Cenník individuálních kurzů

Počet účastníků 1 účastník 2 účastníci 3-4 účastníci 5-7 účastníci 8-10 účastníků
Cena kurzu - půldenní(2h) * 1100,- 2000,- (1000,-/os.) 2800,- (od 700,-/os.) 3200,- (od 457,-/os.) 4500,- (od 450,-/os.)

 

* Pokud chcete jednodenní kurz, zakupte 2x půldenní kurz(2x 2h).
** Všechny kurzy nabízíme s garancí vrácení peněz ve 100% výší při omezení v souvislosti pademie Covid - 19, to platí i v situaci, kdy budete pozitivní na test Covid - 19.

 


 

„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy, nemůžeš mít obojí.“
____________________________________________

Arnold Schwarzenegger

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace