Fyzioterapeut

Mgr. Helena Krumlová

- Vyrostla jsem v Krušných horách, nedaleko Božího daru a do svých 17let jsem se aktivně věnovala biatlonu. K vám lyžařům mám tedy hodně blízko a nejen k vám :)
- Studovala jsem u předních českých rehabilitačních odborníků (as. MUDr. Jan Vacek, doc. PaedDr. Pavel Kolář, CSc., doc. MUDr. František Véle, CSc.)
- Spolupracovala jsem se sportovními týmy i jednotlivými vrcholovými sportovci (biatlonová reprezentace, mužská volejbalová reprezentace, kajakářská reprezentace, jednotlivci z beach volejbalu, golfu, tenisu, vrcholoví cyklisté atp.
- Využívám tu nejlepší dostupnou přístrojovou techniku v rehabilitačním lékařství, abych vám dokázala odborně pomoci k těm nejlepším výsledkům.
- Mám mnohaleté zkušennosti s účinkem rázové vlny, vysokovýkonnostího laseru, lokální i celotělové kryoterapie.
- Stala jsem členem a partnerem vašeho projektu “Bezva běžky CZ” a budu vám poskytovat odbornou pomoc při akutních i chronických potížích vašeho pohybového aparátu. Neváhejte mne proto kontaktovat, problém je vždy dobré řešit bezprostředně. 

 

 

Sportovní fyzioterapie a rehabilitace:

- péče o profesionální i amatérské sportovce
- návrh kompenzačního cvičení dle typu sportovní aktivity
- masáž k uvolnění přetížených oblastí, terapie kloubních blokád vzniklé sportovním přetížením
- centralizačně-stabilizační cvičení jako prevence obtíží a zlepšení výkonnosti sportovce
- lymfodrenážní terapie - podpoření regenerace svalové tkáně po zátěži
- kineziotaping
- rehabilitace po sportovních úrazech a operacích

 

Přístrojová terapie:

- Rázová vlna
- Vysokofrekvenční Laser
- Thermo TECAR terapie - Novinka v léčbě vrcholových sportovců
- Utrasonografie

 

Příčin bolestí pohybového aparátu je mnoho, většina z nich však vzniká ze svalového přetížení a kloubních blokád. Vše vzniká na terénu špatného držení těla a chybných pohybových vzorů. Tyto vzory je nutné přebudovat - změnit. Snažíme se vzdělat klienta, naučit ho vnímat své tělo a jeho slabé stránky. Snažíme se naučit klienta se svým tělem pracovat. Tam, kde již změna držení těla a odstranění kloubních blokád nepomáhá, využíváme radikálnější přístrojovou techniku.

Každá návštěva se skládá z pohovoru, vstupního kineziologického vyšetření a následné terapie. Do terapie mohou být dle přání klienta zahrnuty i přístrojové metody a kineziotaping.

V případě, že máte zdravotní potíže, kontaktujte přímo Rehazone zde: www.rehazone.cz/kontakt a domluvte si první návštěvu. Na tuto službu se nevztahují jakékoliv poukazy ani slevy.

 

 

Rehazone - soukromé centrum fyzioterapie Mgr.Helena Krumlová