Tréninkový kemp Norsko - Sjusjoen

Termín

Kdy: 12.03.2022 - 20.03.2022

Základní informace

Když do Norska, tak na běžky. Zde to vše začalo...

 

Aktuální situace není vůbec lehká pro plánování podobných akcí, ale pokusíme se myslet pozitivně a budeme doufat, že na jarní lyžovačku bude Norsko dostupné.

 

Chceme vyrazit do míst, kde je běžecké lyžování součástí kultury a příroda poskytuje dokonalé podmínky. Tento termín volíme z důvodu výrazně prodloužených dnů oproti Střední Evropě a stále ještě skvělým podmínkám na lyžování. I u nás je v tuto dobu skvělé lyžování, ale to jste ještě nezažili to co zažít můžete! Chceme Vás učit techniku na běžkách, ale i poznávat okolí. Kemp tedy bude kombinace našich běžných kurzů a cest do všech směrů.

Program:

- 5 dní lyžování

- ranní rozcvička

- 1x za den trénink s instruktorem na běžkách pro zlepšení techniky a obratnosti. Dle domluvy, všichni dopoledne nebo odpoledne. Klasika i bruslení. Součástí výcviku bude i zábava formou her a soutěží.

- videorozbor vaší techniky

- kurz mazání lyží stoupacími vosky

- kurz mazání lyží skluznými vosky

- strečink

- Foam rolling (od slova foam roller), technika samo-myofasciálního uvolňování (SMR), tedy forma masáže pomocí pěnového válce. 

- zábava formou soutěží a her na lyžích i bez lyží

 

Ubytování:

- V apartmánu dle aktuálních možností. Vytipovaný máme třeba tento dům.

Strava:

- vlastní, předpokládáme vaření společnými silami, ale není podmínkou.

Doprava:

- vlastní nebo společná, dle domluvy skupiny.

 

Cena:

cca 7000,-

Kapacita:

20 osob, v případě velkého zájmu navýšíme počet instruktorů.

Cena nezahrnuje:

- cestovní pojištění

- dopravu

- stravu

- zapůjčení lyžařského vybavení.

 

Zájemci se prosím registrujte do 20.1.2022 na email info@bezvabezky.cz, po tomto termínu zarezervujeme ubytování a provedeme přesnou kalkulaci celé akce. Následně budete vyzvání k zaplacení zálohy. Do mailu prosím uveďte prosím jméno, příjmení, ročník narození, lyžařskou zdatnost a preferovanou techniku.