Letní biatlon na vlastní kůži - 10.8.2024 - ODPOLEDNE
Krkonoše

Čas: 12:30 - 15:00 / Místo: Jilemnice / Cena 2190,-

Termín

Kdy: 10.08.2024 - 10.08.2024

Základní informace

Chcete si zkusit biatlon se vším všudy? K tomu je ideální mít i "soupeře"! Závod nebo střelecká soutěž při individuálním kurzu prostě nemá tu správnou atmosféru!

- Tyto kurzy jsou pouze s malorážkou, jako letní forma biatlonu, kterou diváci moc neznají. Se střelbou můžete vyzkoušet různé varinaty zatížení. Letní biatlon se může kombinovat například s během, koloběžkou, kolem, kolečkovými lyžemi, inline bruslemi nebo třeba angličáky. Do soutěží nebo závodu vždy dokážeme udělat odpovídající handicap, tak aby byl výsledek spravedlivý. V létě nebudete mrznout na sněhu a o to bude zážitek příjemnější!

 

- Kapacita je max. 25 osob(5 instruktorů)

- Cena kurzu 2190,-/ osoba.

- Čas kurzu cca 2,5h.

- Vystřílených nábojů cca 50ks(náboje nepočítáme, střílíme dostatečně)

- Sraz Areal Hraběnka Jilemnice - střelnice https://goo.gl/maps/uMqE3jsg6g3DY3ru7. V případě, že z nějkého důvodu nebude volná střelnice v Jilemnici, kurz se uskuteční na Horních Mísečkách.

- Minimální počet účastníku na kurzu jsou 3 osoby(není nutné zakoupit kurz pro 3 osoby).

- V případě velkého zájmu účastníků na odpolední kurz můžete být přesunuti na kurz dopoledne nebo obráceně. Počítejte s tím prosím.

- Předem potřebujeme vědět, kdo je levák a potřebuje zbraň pro leváka.

- Nezajišťujeme materiál jako je kolo, koloběžka atp., kdo by měl zájem, můžeme mu zápůjčit kolečkové lyže a hole(boty vlastní), objednat můžete zde: www.bezvabezky.cz/pujcovna-koleckovych-lyzi 
- Před kurzem budete kontaktováni.

- Na kurz přijeďte včas, začínáme na čas a na nikoho nečekáme.

- Každý účastník musí poslouchat pokyny organizátorů, kdo toto zásadní pravidlo poruší, bude jeho účast na kurzu ukončena bez náhrady!

- Žádný z účastníků nesmí být pod vlivem alkoholu, v případě takového zjištění, účastník bude na kurzu bez náhrady ukončen.

 

Co s sebou na kurz? Počítejte s tím, že kurz probíhá venku. Je důležité aby jste měli dostatek oblečení(počasí se může změnit). Kurz rušíme pouze při velkém větru nebo při předpovědi hodně vydatného deště. Storno účasti z Vaší strany dle: https://bezvabezky.cz/vseobecne-podminky  

Zkuste s námi i další kurzy, například kurz na kolečkových lyžích. Termíny se snažíme dávat den před kurzem biatlonu, abyste mohli natrénovat a druhý den si to zkusit při biatlonu. Termíny najdete zde: https://bezvabezky.cz/kurzy/typ/2 

 

Těšíme se na Vás.